Bonuswayst

Bonusway sai oma alguse 2011. aastal Soomest, mil neli noort meest järgisid oma unistust luua päris oma start-up ettevõte. Soomest laienes Bonusway edasi ka Rootsi, Türgi, Rumeenia ja Venemaa turule, kus on aastaid juba üliedukalt tegutsetud ja oma kasutajatele boonuseid jagatud.

2017. aastal tegutseb Bonusway rohkem kui kümnes riigis, seal hulgas ka Eestis. Lühikese ajaga on Bonusway Eestis kogunud populaarsust ja palju aktiivseid kasutajaid ning anname endast parima, et pakkuda parimat võimalikku teenust nii kasutajatele kui ka meie koostööpartneritele. 

Bonusway on ostlemiskeskkond, mis võimaldab kasutajatel koguda boonuseid veebikaupluste ostudelt. Kui kaupmees maksab meile kasutaja veebiostu pealt tasu, siis jagame selle pooleks boonustes. Neid boonuseid saab hõlpsalt kanda 10 € limiidini jõudmisel kas oma panga- või PayPal kontole. Aktiivne kasutaja saab aastas niiviisi säästa sadu eurosid kasutades Bonuswayd oma igapäevaste veebiostude tegemisel.

Võid olla kindel, et Bonusway teeb endast kõik oleneva, et saaksid teha veebioste natuke nutikamalt, lihtsamalt ja sotsiaalsemalt. Mõtle meist kui toredast shopingukaaslasest, kes kunagi keset poodlemist ära ei väsi. Kui sul on ettepanekuid, kuidas Bonusway saaks sulle veel paremat teenust pakkuda, siis kirjuta meile info@bonusway.ee. Meie rahvusvaheline meeskond Helsinki kontorist soovib sulle rohkelt boonuseid!