Nii kogud alati boonuseid

Teenuse kasutamisel järgi allolevaid juhiseid. Nii võid olla päris kindel, et kogud boonuseid ja väldid ebameeldivaid olukordi.  

1. Ära kasuta oma brauseris reklaame blokeerivat tarkvara, nagu näiteks AdBlocki. Bonusway ja veebipoodide vaheline infovahetus peab toimima hästi, kui teed meie kaudu veebioste ja soovid koguda boonuseid. AdBlocki kasutamine on peamine põhjus, miks boonused lähevad kaduma ning seejärel pole võimalik Bonuswayl neid kahjuks üles leida. 

2. Ära kasuta makse tegemisel muid kliendilojaalsusprogramme (näiteks poe või hotelli enda oma). Tavaliselt see kustutab koduleheküljel Bonusway tehtud klikkide kohta teabe, mille tulemusena pole võimalik koguda boonuseid.  

3. Allahindluse saamiseks sisesta ainult selline sooduskood, mis on antud Bonusway poolt. Tavaliselt on need üleval meie sooduskoodide sektsioonis, mõnikord avaldame neid meie uudiskirjas või mõnes meie sotsiaalmeedia kanalis. Kahjuks pole sul võimalik saada boonuseid, kui kasutad sooduskoode teistest allikatest. Kui kasutad üldisi sooduskoode, mida kõik võivad näha poe enda lehel, siis tavaliselt boonused salvestuvad (võib esineda erandeid). Samas jälle, kui pood saadab sulle spetsiaalse koodi, nt sünnipäeva puhu, ei pruugi bonused registreeruda.

4. Kui teed oste mobiiltelefoni või tahvelarvutit kasutades, siis salvesta samuti Bonusway rakendus. Kui suundud nutitelefonis avatud Bonusway veebilehe versioonist (ehk tavaliselt kodulehelt) mõne e-poe enda äppi, siis boonus ei registreeru. Kui liigud Bonusway mobiilirakenduse kaudu poe enda mobiilirakendusse, siis boonused samuti ei registreeru (va AliExpress). 

5. Pea meeles, et ostude tegemisel kasuta alati Bonusway veebilehekülge või mobiilirakendust. Boonuste saamiseks pead vaid klikkima Bonusway kaudu e-poodi, mis sind huvitab ja seejärel tegema oste nii nagu oled harjunud tegema.    

6. Kui ostuprotsessi ajal on sul avatud paljude veebilehtede aknaid, mis sisaldavad veebipoe enda reklaambännereid ja linke (näiteks Facebooki küljeribal), siis ei ole sul võimalik koguda boonuseid. Suure tõenäosusega need bännerid kirjutavad Bonusway küpsised üle ja seetõttu pärast Bonusway kaudu ostu tegemist boonused ei registreeru.  

7. Kui soovid Bonusway kaudu ostude tegemisel teisi veebilehekülgi sirvida, kasuta eraldi brauserit, et vältida boonuste kaotamist vastavalt punktile 6.    

8. Tavaliselt pole võimalik koguda boonuseid, kui tasud kinkekaardiga või kui ostad poest kinkekaardi endale või sõbrale.

9. Alati kliki poodi Bonusway kaudu, seejärel lisa tooted ostukorvi ja kindlasti samal päeval soorita ka ost. Paljude poodide puhul võivad boonused kaduma minna isegi siis, kui oled lisanud tooteid ostukorvi näiteks päev enne ostu tegemist.

10. Ära kliki poodi incognito versioonis. Boonused ei registreeru.

NB! Kui miski muu ei aita, siis soovitame enne Bonusway kaudu poodi suundumist ja ostude tegemist tühjendada veebibrauseri vahemälu ja kustutada küpsisefailid. Seda seetõttu, et internetibrauser kogub võrgus surfates endasse palju infot, mille tulemusena järgmine kord Bonusway kaudu oste tehes võib meie süsteem töötada häiritult ja boonused ei salvestu.