Bonusway - kuidas see toimib?

Bonusway on tasuta teenus, mis aitab sul saada raha tagasi tehtud veebiostudelt. Süsteem on väga lihtne - liitu Bonuswayga ja kliki meie kaudu e-poe leheküljele, kust soovid järgmisi oste teha. Pärast iga ostu eest tasumist tagastatakse su kontole summa boonustes. Neid boonuseid näed sa algul oma profiilil "ootel" olevatena, ning kui e-pood on meile maksnud tasu su ostu eest, siis muutuvad need boonused "väljavõetavateks". Enne poodi sisenemist on sul võimalik näha, kas boonuseid saad ostudelt tagasi teatud protsendina või fikseeritud summana.

Iga pood pakub sulle erinevas suuruses boonuseid ja sellega saab end kurssi viia Bonusway lehel selle konkreetse poe kirjelduse juures. Kui boonuste summa ulatub 10 euroni, siis saad need boonused üle kanda pangakontole või PayPali kontole. Kui soovid, võid neid boonuseid koguda ka kauem ja saata endale ühel hetkel päris suure summa soovitud kontole. Toimeta vastavalt oma äranägemisele. 

Kuigi boonused registreeruvad sinu kasutajakontole "ootele" juba pärast ostu tegemist, siis läheb umbes 2-3 kuud aega, enne kui saad boonused soovitud kontole üle kanda. E-pood tahab olla kindel, et saad boonuseid vaid kaupade eest, mida tagasi saata ei soovi. See tähendab seda, et pood maksab boonuseid ostud eest alles pärast ametlikku kauba tagastamise perioodi. Seejärel läbib sinu ostu eest makstav tasu erinevaid finantsetappe, mistõttu lähebki natuke aega, enne kui need boonused su kasutajakontol muutuvad väljavõetavateks. Meie huvides on need sulle ülekantavateks teha esimesel võimalusel. Seda seetõttu, et kui pool müügitasust muutub sinule boonuste kujul kättesaadavaks, siis teise poole saab Bonusway endale.

Kust need boonused tulevad?  
Lihtsustatud kujul pärinevad need boonused sinult endalt. Kui suundud e-poodi meie kodulehekülje kaudu, siis saab kaupmees aru, et oled Bonusway kasutaja. Kuna ta on huvitatud müüma rohkem kaupa, siis vastutasuks maksab ta meile müügitasu tehtud ostudelt. Seejärel jagame selle sinuga boonuste kujul pooleks. Meie teenus töötab sarnaselt füüsiliste kliendilojaalsuskaartidega, välja arvatud, et Bonusway toimib vaid veebipõhiselt.  

Saadavad boonused ei ole piiratud kasutusvõimalusega boonuspunktid. Bonusway teeb oma kasutajatele võimalikuks kanda need boonused pangakontole üle päris rahas.  

Veebilehe kataloogis on sul võimalik valida peaaegu 200 kohaliku ja rahvusvahelise kaupluse vahel, kus saad osta riideid ja kingi, raamatuid ja mänguasju, tellida toitu ja isegi broneerida hotelle ja osta lennupileteid.

Kuidas on see poele kasulik? Toome kauplusele uusi kliente ja kauplus maksab meile selle eest tasu. Osa sellest tasust anname tagasi ostjale boonustena.

Bonusway süsteem toimib kolmes etapis:
 
1. Bonusway kasutaja maksab kauba eest e-poes.
2. E-pood maksab tehtud veebiostult tasu Bonuswayle.
3. Bonusway jagab selle tasu meie kasutajaga.  

Kui soovid Bonusway hüvesid kasutada võimalikult maksimaalselt, siis uuri lähemalt ka "kasutaja meelespead". Seal välja toodud kasulikud näpunäited aitavad sul enda ostude eest alati raha tagasi saada. Kui esindad veebipoe huve ja soovid teenusega liituda, siis loe rohkem sektsioonist "teave e-poodidele". Hetkel oleme väga huvitatud tegema koostööd ka kohalike veebipoodidega.