Enim küsitud küsimused Bonusway kohta

Kuidas saab veebipood kasu Bonuswayst?

Toome sinu poodi rohkem liiklust ja just selliseid kliente, kes on huvitatud e-ostude tegemisest. Bonusway kodulehekülge külastab iga päev sadu kui mitte tuhandeid unikaalseid külastajaid, kes on otsimas uusi ja põnevaid veebipoode oma järgmisteks ostudeks. Meie keskkond on pidevalt laienemas ja hoogsalt kasvamas üheks populaarsemaks leheküljeks, mis on kõrgelt hinnatud aktiivsete netishoppajate hulgas. Proovime oma Bonusway kasutajate jaoks esile tõsta just neile kõige rohkem huvipakkuvamaid veebipoode ning loodetavasti võiks sinu pood olla üks neist.

Maksad ainult tulemuste eest

Kui uued kliendid jõuavad sinu veebipoodi Bonusway kaudu, siis sa ei pea maksma mitte klikkide eest, vaid ainult ostetud toodete või teenuste eest. Näed täpselt, kui palju sinu koduleheküljele klikkinud külastajatest on tegelikult ka oste teinud ja samal ajal suurendanud poe käivet. Soovi korral võid tasuda müügitasu hoopis Bonusway abil saadud uute liitumiste eest. Leiame kindlasti sulle parima lahenduse pärast seda, kui oled meiega ühendust võtnud.

Kui klient tagastab Bonusway kaudu ostetud toote, siis ei pea pood meile müügitasu maksma. Seega koguvad Bonuswayga liitunud kasutajad boonuseid vaid tegelike ostude eest.

Bonuswayga liitumine on lihtne

Bonuswayga liitumine on avatud kõigile veebipoodidele, kellel on partnerkampaania hästi toimivas kaasturundusvõrgustikus (inglise keeles affiliate program). Tänu kaasturundusvõrgustikele on kaupmehel juurdepääs süsteemile, kust on võimalik saada põhjalik ülevaade klientide tehtud ostudest või muudest tegevustest. Kaasturundusvõrgustiku abil on veebipoode lihtne lülitada Bonusway teenusesse.

Kui soovid Bonuswayga liituda, kuid sa ei tea kuidas, siis palun võta ühendust info@bonusway.ee ja soovitame su ettevõttele sobivat partnervõrgustikku. Soovi korral võid liituda otse läbi Bonusway enda uue partnervõrgustiku, see on kõikidele e-poodisele tasuta.

Kliendid saavad ostude eest hüvitust ja on rahulolevamad

Kui sinu pood on Bonusway keskkonnas, siis saavad kliendid veebipoes tehtud ostude eest boonuseid ehk cashbacki. Kui kliendi kogutud boonusraha on valmis ülekandeks, siis võib ta saata selle oma PayPali kontole või pangakontole. Kuna sinu kliendid saavad oma tehtud ostude eest raha tagasi, siis rahulolu on tagatud!

Saad ligipääsu statistikale oma veebipoe külastajate kohta

Kui seadistad kampaania, mille abil saame lisada veebipoe Bonusway portaali, siis saad täpselt mõõta, kui palju kliente on just Bonusway kaudu oste teinud. Seega ei maksa sa meile ebamäärast summat, vaid tasu mõõdetud liikluse ja ostude eest, mis jõuavad sinu veebilehele Bonusway kaudu.

Võta meiega ühendust info@bonusway.ee ja teeme endast parima, et lisada su pood Bonuswaysse.

Siit näed lühikest presentatsiooni teemal, kuidas e-poel on võimalik liituda Bonuswayga.