Tootepostitused ja kollektsioonid

Kuidas luua tootepostitusi?

Kas tead, kust osta häid tooteid? Või kas oled hiljuti märganud mõnda kallist toodet, mis on nüüd ja praegu sooduspakkumises? Sellisel juhul jaga ka teistega oma häid leide. Toote sheerimine on vaid paari lihtsa sammu pikkune protsess. 

1. Kõigepealt otsi e-poest mõni sobiv toode ning kopeeri tootelink.

 

2. Suundu Bonusway kodulehele ja kleebi link.

 

3. Võid soovi korral muuta toote kirjeldust ja ka lisada toredaid emojisid. Mida inspireerivam ja originaalsem on tekst, seda suurem võimalus on, et su toode muutub populaarseks. Veendu, et toote kohta on olemas pilt ja hind.

 

4. Nüüd on aeg jagada teistega oma hea leidu, inspireerida kõiki netipoodlejaid ja diilihunte. Saad ülevaate tehtud tootepostitustest, kui klikid "Minu tooted". Neid saad muuta ja kustutada iga hetk. 

Kliki tootepostitusi looma!

Kuidas moodustada kollektsioone?

Organiseeri juba loodud tootepostitusi erinevatesse kollektsioonidesse. Saad luua kogusid näiteks uskumatute AliExpressi toodete, ASOS-e moeleidude või hoopis parimate hotellipakkumiste kohta jne. Võid lisada oma teemalehtedele ka teiste kasutajate tooteid, mis sulle silma on jäänud või sooviksid osta. Võid tekitada avalikke või privaatseid kollektsioone. Sky is the limit!

Järgmiste lihtsate nippide alusel lood kollektsioone ilma suurema vaevata.
 

1. Kliki "Minu tooted" ja seejärel näed linki "Loo uus kollektsioon". Anna loodavale kogumikule nimi ja lisa kirjeldus. Võid lisada ka emojisid. Kui soovid, võid muuta selle vaid endale nähtavaks.

 

2. Hurraaa, oledki valmis lisama oma esimesse tootekollektsiooni enda ja teiste lemmiktooteid!

Loo oma esimene kollektsioon!